Dobrý den,

pro řešení mimořádné situace jsme vytvořili tuto střánku. Je na ni možné psát i příspěvky. Pokud se budete potřebovat na cokoliv zeptat. Napište nám.
Stále s Vámi
Svatopluk VLK, ředitel školy

ZÁPIS DO 1.ROČNÍKU

Zápis do 1, ročníku proběhne od 1. dubna 2020 do 30. dubna 2020 a to několika způsoby. Je na Vás zvolit si ten, který je pro Vás nejpřijatelnější. Ti, kdo byli u zápisu v loňském roce a mají vyřízený odklad, nemusí nic dalšího vyplňovat a jsou automaticky přijati od 1. září 2020.

Pro všechny ostatní tedy platí, že:
Nejdřív je třeba stáhnout si přiložené soubory a vyplnit je.
1. žádost o přijetí k základnímu vzdělávání
2. dotazník pro Edookit
3. žádost o odklad povinné školní docházky (pro Ty, kdo o ní uvažují)

Potom je můžete několika způsoby dopravit do školy.
1. poslat datovou schránkou do datové schránky školy (naše ID je sz363vr) :)

2. poslat e-mailem ovšem s uznaným elektronickým podpisem (nelze prostý e-mail)

3. doma vyplnit, vytisknout, podepsat a poslat do školy (v obálce poštou) nebo přinést a vhodit do schránky u vchodu školy

4. poslat pouze e-mailem (pokud nemáte tiskárnu) a dohodnout se s ředitelem (vlk@haskova.cz,77 555 23
27)), kdy přijdete dokumenty fyzicky podepsat. Bez toho to prostě nebude možné přijmout)

5. pokud ani jedna varianta není možná, vyzvednete si vytištěné dokumenty v kanceláři školy v pondělí a středu od 9 do 11 hodin (po dobu karantény) u paní Magdy Kohlové, 585 387 420, kancelar@haskova.cz)  nebo si dohodněte individuální řešení s ředitelem školy (vlk@haskova.cz, 77 555 23 27). Úřední hodiny kanceláře se budou měnit v závislosti na vyhlášených opatřeních.

V PŘÍPADĚ OSOBNÍHO STYKU VŽDY POUZE S OCHRANNÝMI POMŮCKAMI (rouška či jiný prostředek na obličej, rukavice).

Po skončení mimořádných opatření připravíme pro přijaté žáky projektový den na seznámení se školou a budoucími třídními učitelkami. Zde také doplníme s rodiči případné nesrovnalosti a doplníme další informace.  Dále předpokládáme uskutečnění již tradičního kurzu "Předškolák", který připravuje žáky na bezproblémový vstup do 1.třídy a rodiče na budoucí činnosti a aktivity se školou související.

Počet komentářů celkem: 8
VLK
20.3.20 / 19:30:47
Dobrý den, zde se zobrazí Vaše příspěvky. Průběžně na ně budeme reagovat nebo se s Vámi telefonicky či elektronicky spojíme.

Svatopluk Vlk
Jana
21.3.20 / 9:23:37
Dobrý den,jak to bude s detma,co si musi opravit znamky na vysvedceni?
Jana
21.3.20 / 9:28:31
Jsou i deti,kterým ted hrozi z predmetu nedostatecna a chteli by si to opravit,aby mohli postoupit o třídu výš. Bude nějaká ještě prilezitost si to opravit?Dekuji.
Markéta
22.3.20 / 7:12:01
Dobrý den, zajímá mě jak postupovat, když jsme měli z MŠ návrh na posouzení zralosti v PPP v Uničově, ale termín byl vzhledem uzavření ZŠ posunut na neurčito.
Děkuji