« zpět
15.12.2020 / 15:37

 

Z nařízení MŠMT dochází k prodloužení vánočních prázdnin. A to konkrétně o pondělí 21. a úterý 22. prosince 2020.
Rozloučení s letošní částí školního roku tedy proběhne  v pátek 18. prosince 2020 a od soboty budeme všichni společně držet 14 denní karanténu v kruhu rodinném.
To abychom se mohli v pondělí 4. ledna 2021 opět setkat a pokračovat ve společném úsilí směřujícím ke vzdělanosti národa. Národ jsme totiž my. My všichni. Každý jeden člověk a změna každého z nás je i změnou celého národa.

My v naší škole všichni pevně věříme, že další omezení naší společné práce už nebudou nutná a potřebná. Nemyslím tím, že nám nehrozí žádné onemocnění. To jistě ano. A nebude to jen módní COVID-19. Mohou to být i další nemoci, které ačkoliv podceňujeme, jsou stejně mocné a zákeřné jako on. Řada z nás si touto nemocí prošla. Někdo to ani nepostřehl, někdo se doteď cítí ohrožen a někteří prožili velmi těžké osobní chvíle. Se všemi s Vámi cítíme. To vše ovšem má být ukončeno oslavou nového života. A to je naše evropská vánoční tradice. Oslavujeme příchod Ježíška v Betlémě a s ním oslavu rodiny, které je základem každé společnosti.

Přeji Vám všem,
... ať úsměvy Vašich dětí zastíní trápení a starosti dnešních dní,
... ať dárky, které dostanete jsou ty nejcennější na světě - láska, přátelství, zdraví, štěstí a víra v lepší dny,
... ať všichni Vaši blízcí pocítí, že jen s nimi jste šťastni a oni jsou Váš svět.

Za všechny pracovníky školy

Váš
Svatopluk Vlk