« zpět
12.05.2017 / 11:59
5.5. se konalo školní kolo již 45.ročníku sportovně- přírodovědné a ekologické soutěže Zlatý list. Soutěžní stezka má jednotlivá stanoviště, kde se prověřují znalosti z geologie a paleontologie, astronomie a meteorologie, botaniky, zoologie  a ochrany přírody a životního prostředí. 
Naši školu v mladší kategorii reprezentovalo družstvo ve složení: Kejvalová M., Kőhlerová K., Studená E., Špičková A., Macíčková K. a Beneš R. (všichni z 6.A) . Umístili se na krásném 3.místě. 
Kategorii starších žáků zastupovala 2 družstva:
 Dohnalová K., Žáčková B.(9.A), Kovář F., Fiala D., Svobodová A. a Fréharová N.(8.A), tito žáci vybojovali 3.místo a družstvo ve složení Mráz D., Juchymivová K., Demel K., Vojtek M., Sýkora T. (7.A) a Kristen  Z.(9.A) opět obhájili již potřetí 1.místo a postupují tímto do krajského kola v Olomouci, kde jim budeme držet palce. Všem našim žákům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy! 
                                                                                                                                                                                        Mgr.Jana Vojáčková
vítězné družstvo - postup do krajského kola ( starší kategorie ) 3. místo - mladší kategorie 3. místo- starší kategorie ZŠ Haškova - společná fotografie