06.02.2019 / 12:53

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Ve čtvrtek 29. ledna 2019 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Soutěž je určena pro žáky 2. stupně a je rozdělena do dvou kategorií:I. A – žáci 6.,7. ročníku a II.A – žáci 8.,9. ročníku ZŠ.

Nejprve si soutěžící prověřují poslechové dovednosti a porozumění anglickému textu, ve druhé části plynule hovoří několik minut na jedno vylosované téma a následně reagují na dotazy zasedající komise.

Za kategorii mladších žáků I.A do okresního kola postupuje Roman Juchymiv ze 7.A, za kategorii starších žáků II.A Kateřina Köhlerová z 8.A.

Všem účastníkům děkujeme, vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole v Olomouci.

Paním učitelkám Mgr. V. Vránové a Mgr. K. Kuncové děkujeme za přípravu žáků a spolupráci při organizaci soutěže.

Mgr. J. Ryšavá