02.02.2018 / 12:33

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ VÝCVIK pro ZAČÁTEČNÍKY i POKROČILÉ NA ZŠ HAŠKOVA

TERMÍN KONÁNÍ : 5.2. 2018 – 9.2. 2018

LOKALITA: Horní Moravice 31 , Hamříkova stáj

Lyžování bude probíhat ve Ski areálu Čerťák - 5 minut autobusem. Odkaz na webkameru: http://www.certak.cz/cz/

Podle sněhových podmínek lze navštěvovat také středisko Kopřivná.

VEDOUCÍ KURZU : Milan Vašek, Vzdělávaní 21,vzdelavani21@vzdelavani21.eu

DANOBOOKS s.r.o.

INSTRUKTOŘI : Mgr. Kateřina Kuncová, Mgr. Petr Zeman, Mgr. Martin Kreuziger

ZDRAVOTNÍK : Šimon Chovanec

DOPRAVA: odjezd : 5.2. 2018 v 8:00  od  Lidovky, zadní vchod ZŠ Haškova (sraz 7:45 )

příjezd : 9.2. 2018  mezi 16 :00 a  17:00 na stejné místo

Při odjezdu je nutné odevzdat:  Potvrzení  rodičů o bezinfekčnosti  s kontaktními údaji rodičů, kartičku pojištěnce ( popř. kopie ) a potvrzení o seřízení lyží .

S SEBOU :  Peníze na skipas ( asi 1 500 Kč ) , doporučené věci – viz seznam, léky dle potřeby , kapesné podle uvážení rodičů.

Informace a dotazy: tel. mobil 730 595 854, vzdelávání 21@vzdelavani21.eu

STRAVOVÁNÍ: plná penze 3-4x denně (snídaně, svačina, oběd, večeře) , pitný režim po celý

Penzion a restaurace  o kapacitě 35 míst usazený v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky.

Pokoje jsou komfortně vybaveny s vlastním soc. zařízením (sprchový kout,
WC).
Více zde: http://www.vzdelavani21.eu/products/penzion-hamrikova-staje/

PROGRAM: hlavní náplní pobytu je lyžování či snowboarding pod vedením zkušených vedoucích. Ti se starají o děti i při organizaci dalšího programu. Výcviku se mohou zúčastnit úplní začátečníci, kteří na lyžích  ještě nikdy nestáli, i pokročilí lyžaři a snowboardisté. Účastníci budou rozdělení do družstev podle toho, jestli chtějí jezdit na lyžích nebo na snowboardu a podle pokročilosti. Kromě pobytu venku na sjezdovkách čekají děti při večerním programu hry a soutěže, diskotéka a v odpočinkovém dni výlet . Každý den odpolední a večerní program na téma:

-  poznáváme Jeseníky, CHKOJ

-  fungování Horské služby

-  Bezpečnost internetu a sociálních sítí

-  dětská Etika, Ekologie

-  prohlídka Farmy

-  volný program,  týmové hry, zábava

BUDEME SE TĚŠIT :-)

Obědy ve škole jsou hromadně odhlášené.