02.07.2019 / 11:27

Vážení rodiče, milí žáci,
letní teploty v kombinaci s koncem roku nás všechny pořádně potrápily. To vše je ovšem pryč a po rozloučení s přáním vzájemně klidného a příjemného léta jsme všichni vyrazili na zasloužené dovolené.
Věřím, že letní dny naplníte poznáním nových krajů bez ohledu na jejich vzdálenost od Uničova. Doufám, že pohybem zocelíte svá těla a zušlechtíte ducha při konání dobrých skutků. Těším se na Vaše zážitky.
Vždyť co nám dává dobrou mysl ve dnech plískanic? No přece vzpomínky na dny plné slunce a vzrušení, dny s přáteli u vody, na horách či při společných setkáních. Naplňte své duše těmito zážitky a jistojistě Vám i dlouhé zimní věčery nebudou připadat tak temné a smutné.
Krásné prázdniny a celý tem letní čas Vám přeje
VLK
Svatopluk

A pro Ty, kteří nebyli na rozloušení v Koncertní síni  Projev k ukončení školního roku 2018-2019.