23.11.2017 / 20:25

Gratulace našim výborným zpěvákům!

Ve čtvrtek 16.11. se v uničovském kině konala již tradiční pěvecká soutěž Carusošou. Tentokrát se jako diváci mohli zúčastnit žáci 5.A, protože právě z jejich třídy postoupilo do finálového kola nejvíce zpěváků. Celý skoro tříhodinový pořad byl velmi zábavný, děti mohly porovnat různé  výkony v sólovém nebo skupinovém zpěvu, mohly si také vyslechnout 2 písně známého uničovského muzikanta Martina Šafaříka, který zasedl v porotě spolu se zástupci DDM. A jak to dopadlo ? Ve starší kategorii zvítězila s velmi těžkou písní od Rihanny naše žákyně 6. ročníku  Natálie Mánková, v mladší kategorii se na třetím místě umístila děvčata z 5. ročníku Natálie Pustajová, Julie Čechmánková a Veronika Danyiová. Gratulujeme také Jakubovi Fabrikovi, který svou písní Nonstop dokázal, že i kluky může bavit zpívání. Děkuji všem zúčastněným za snahu a píli při nácviku a doufám, že v příštím ročníku pěvecké soutěže Carusošou objevíme další talentované zpěváky z naší školy.

Mgr. Zuzana Gucká