29.05.2019 / 13:14

Ve čtvrtek 9. května proběhl jarmark žáků a žákyň čtvrtých tříd v rámci projektu ABECEDA PENĚZ v České spořitelně. Děti se na jarmark poctivě připravovaly. V jednotlivých stáncích byly k prodeji různé pochutiny jak sladké, tak slané. Dokonce si kolemjdoucí mohli koupit i párky v rohlíku. Dále si lidé mohli zakoupit výrobky jako například náramky, věnce, mýdla, tašky a mnoho dalších věcí. Velký zájem byl také o domácí med nebo sirupy. Děti si akci velmi užily a svou poctivou prací si vydělaly      přes 13 000 Kč. Obě třídy se rozhodly, že část peněz využijí na adopci zvířete v Zoologické zahradě v Olomouci. Tam se také v rámci třídního výletu v červnu vydají. Celou akci žáci a žákyně hodnotili jako velmi zdařilou a splnili si cíle, které si dali na začátku projektu. Velké poděkování patří všem zúčastněným, a také rodičům a učitelům, kteří dětem s přípravou pomáhali.

Mgr. Jitka Dubová, Mgr. Lenka Dušková

index 2 3 4 5 6