Školní jídelna- výdejna stravy -2013

V roce 2013 byla dokončena rekonstrukce školní jídelny- výdejny v přízemí budovy bývalého kláštera na Olomoucké ulici. Rekonstrukce se skládala z podřezání zdiva, které trpělo vlhkostí místy do výše dvou metrů, vybudování nových přívodů vody, kanalizace, topení i elektrorozvodů. To vše proběhlo i v tělocvičně, kde navíc byla položena nová, moderní podlaha. Celá akce přišla na téměř devět a půl milionu korun, ale díky tomu tato budova opravdu slouží školním účelům.

Výdejna byla vybavena novým, nerezovým vybavením. Jídelna pak limetkově zelenými židlemi a "třešňovými" stoly, které oživily svými barvami historické prostory zdobené původní štukovou výzdobou.

Děkuji touto cestou městu Uničov, všem radním i zastupitelům, že přistoupili k této rekonstrukci. Pevně věřím, že příštím roce dojde i na další část již zpracovaného projektu, kterou je rekonstrukce prvního nadzemního podlaží a vybudování dvou oddělení mateřské školy a nového prostoru pro mateřské centrum a detašované pracoviště pedagogicko psychologické poradny Olomouckého kraje.

Svatopluk Vlk, ředitel školy

Chodba 1 původně   Chodba 1 nově   Jídelna původně   Jídelna nově- bez vybavení   Výdejna původně   Výdejna nově- bez vybavení

školní jídelna Haškova 2013   školní jídelna Haškova 2013   školní jídelna Haškova 2013   školní jídelna Haškova 2013   pohled do kuchyně   výdejní okénko