Pojďte si prohlédnout naši školu (2006)

 

Vydejte se s námi na procházku školou. Představíme Vám naše učebny, chodby i vestibul. V reálu to samozřejmě vypadá lépe, ale na seznámení to stačí. Pokud Vás naše fotky zaujmou, pak rozhodně přijďte a ukážeme Vám všechny krásy a zákoutí naší školy.

Příští rok proběhne rekonstrukce vytápění na 1.stupni, rekonstrukce  jídelny a výdejny stravy ( bude v budově školy), vybudování střediska ekologické výchovy a mateřského centra, vybudování multimediální s dotykovou tabulí a řada dalších změn. Co nestihneme v roce 2007 určite doděláme v roce následujícím.

A nyní na cestu po části, která je hotová ........................

 

Zahájení práce ... a práce pokračují (1) ... a práce pokračují (2) ..a práce pokračují (3) ... pokládá se nová dlažba... ... a prostor dostává tvar... ... a také se prosvětluje ... vstup se mění v krajinu, a je hotovo. slavnostní otevření... a předání dětem. ... a již se rýsuje... Počítačová učebna 1 Učebna přírodopisu Vestibul- informační paravány vestibul školy- pohled z 1.stupně Vestibul- pohled do šaten šatny 1.stupeň šatna pro 1.stupeň (2) pohled do tříd (1) Spojovací chodba výuka ve třetím ročníku Projekt ve 3.ročníku Třída 2.ročníku Druhá třída, druhý pohled 4.třída Usilovná práce v 1.ročníku 1.B. Učebna ICT Nové hřiště Opět hřiště