18.08.2016 / 10:16

Zveme všechny žáky, rodiče i prarodiče na slavnostní zahájení školního roku, které se uskuteční

ve čtvrtek 1.září 2016 v 8 : 00 hodin na hřišti školy. V případě špatného počasí v kmenových třídách.

První den ve škole skončí pro žáky kolem deváté hodiny. Obědy se budou vydávat od 9:00 - 10:00 hodin.

V pátek 2. září budou probíhat pouze třídnické hodiny a vyučování skončí pro pvní ročníky po 2. vyučovací hodině.

První stupeň skončí po 4. vyučovací hodině a druhý stupeň po 5. vyučovací hodině.

Od pondělí 5. září bude probíhat výuka podle rozvrhu.

Pouze první ročníky budou mít zkrácené vyučování: pondělí, úterý ( 5.9. a 6.9.) - výuka 3 hodiny.

Od středy 7.9. výuka podle rozvrhu.

vedení školy

moudrejsi-ustoupi