23.11.2016 / 15:34

Městské informační centrum spolu s Městskou knihovnou Uničov každoročně pořádá soutěž žáků uničovských základních škol ve znalostech o Evropské unii. Vědomostní klání se konalo ve středu 7. listopadu v prostorách městské knihovny a bylo tentokrát zaměřeno i na znalosti o Karlu IV., vzhledem k jeho 700. jubileu.

Soutěže se účastnila tříčlenná družstva žáků 6. ročníků ze ZŠ Pionýrů, ZŠ U Stadionu a ZŠ Haškova. Naši školu reprezentovali: Michaela Kejvalová, Richard Beneš a Lukáš Hornišl. Žáci se svědomitě připravovali a všechny záludné otázky skvěle zvládli. Již po prvních otázkách se dostali do vedení, které si uhájili až do konce. Za své vítězství obdrželi krásné knižní ceny a byli pasováni do stavu rytířského.

Všem třem žákům velice gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

WP_20161109_11_32_11_Pro