07.02.2018 / 20:53

V posledním lednovém týdnu zorganizovali učitelé anglického jazyka na II. stupni školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Zájemci soutěžili ve dvou kategoriích:

I. A – žáci 6. ,7. ročníku a II.A – žáci 8.,9.  ročníku ZŠ.

V první části soutěže si účastníci prověřili poslechové dovednosti a porozumění anglickému textu, ve druhé části prokazovali schopnosti konverzační. Vylosovali si jedno téma, o kterém po dobu několika minut plynule hovořili a následně reagovali na dotazy zasedající komise.

Všichni účastníci byli pečlivě připraveni a rozhodnout o vítězi nebylo jednoduché.

Za kategorii I. A do okresního kola postupuje Kateřina Kohlerová ze 7. A ,

za kategorii II. A Felix Kovář z 9.A.

Všem účastníkům děkujeme, vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole v Olomouci.

Zároveň děkujeme za pomoc při organizaci soutěže Mgr. L. Schenkové, Mgr. K. Kuncové, Mgr.T. Šleškové a také našemu lektorovi Henrymu Novakovi.

Mgr. J. Ryšavá