31.01.2016 / 21:56

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Stalo se tradicí, že každoročně se sejdou žáci naší školy, kteří mají zájem o anglický jazyk, ve školním kole konverzační soutěže. Vítěz postupuje do okresního klání.   I letos si účastníci ověřili, jak jsou schopni porozumět mluvené angličtině, hovořit na daná témata a diskutovat o nich. Velmi pěkné výkony podaly v obou oblastech Lucie Bukovjanová a Kristýna Dohnalová z 8.A, které obsadily 3. místo. Poslech nejlépe zvládli Jakub Folta z 8. A a Anna Bartoňková z 9.A. V konverzační části projevila Anička lepší schopnosti souvislého vyjadřování, proto obsadila 1. místo a Kuba 2. místo.  Děti, chválíme vás za odvahu  a zodpovědný přístup k přípravě. Je potěšující, že už v základní škole jsou některé děti schopny zvládat angličtinu na tak dobré úrovni.  Všem děkujeme a Aničce přejeme, aby v okresním kole obstála stejně dobře jako v minulém roce. Good luck, Anna! Dík patří také našemu anglickému lektorovi Henrymu Novakovi, který nám vypomohl jako člen poroty.

Mgr. Ludmila Schenková, Mgr. Kateřina Kuncová