18.10.2016 / 12:20

Do školy chodí více než měsíc. Zvykají si na nové prostředí, naučili se první písmenka. Někteří prvňáci  však dostali ještě jeden úkol. Pózovali do novin.

ZŠ Haškova se přihlásila do celorepublikového fotografického projektu Mladé fronty DNES, která přináší tradiční přílohu Prvňáčci. Do projektu se zapojily stovky škol z celé republiky. Protože se projektu zúčastnila i ta naše, mohli rodiče našich prvňáčků najít  v novinách  svou ratolest.

Školní tabla byla zveřejněna 14.10. 2016 v Mimořádné příloze MF DNES. Nástup do první třídy tak měl pro malé školáky ještě větší punc výjimečnosti a svátečního okamžiku.

Ing. Andrea Mrázová

1.A - tř. učitelka Mgr. Dagmar Mojdlová 1.B - tř. učitelka Mgr. Marie Kuxová