Celostátní soutěž

10.1. Vánoční malování - výtvarná soutěž

účast

     9.5.                Fotografická soutěž Youngfoto 2016 ( součást Fotofestivalu 2016 )                                                                                        

1.místo Ondřej Zajíček 7.A

čestné uznání: Pavel Bednář 6.B,

Daniel Mráz 6.B

Veronika Nečková 9.A                                                                   

18.5. Karel IV. očima dětí - výtvarná soutěž MŠMT účast
24.5. Svět očima dětí - Ministerstvo vnitra 1. místo  Pavla Večeřová 6.B
1.6. Celostátní kolo "Hledáme nejlepšího chemika ČR", Pardubice Marek Svoboda 9.A - 22. místo z celé ČR
6.6. Puškinův památník - celostátní přehlídka Kateřina Stejskalová - ocenění

 

Krajská soutěž

18.12.               I. kolo  Technické soutěže UPOl Olomouc ( Katedra technické výchovy a informatiky)                  " Vyrob koloběžku"                         

6.A ( M. Demel, K. Demel,T.Tichý)

6.B ( M. Vojtek, O. Koraťák,D.Mráz)

9.A ( M. Jonáš, S. Vlk)

 4.2. " Hledá se mladý chemik"  Marek Svoboda - 2.místo ( postup do celostátního kola), Daniel Špička - 6. místo
31.3. Krajské kolo chemické olympiády Marek Svoboda 13. místo ( 2. místo ze ZŠ)
16.3. Konverzační soutěž v ruském jazyce Magda Kohlová 2. místo
6.4. Krajské kolo Puškinova památníku Kateřina Stejskalová 1. místo, postup do celostátního kola
22.4. Olympijský víceboj výběr žáků 5.-9.r., 15.místo
3.5. Finálové (krajské) kolo Technické soutěže, UPOL Olomouc 4.místo Kryštof Demel 6.A, 5.místo Daniel Mráz 6.B, 6.místo Svatopluk Vlk 9.A, 9.místo Ondřej Koryťák 6.B
20.5. Zlatý list 10. místo v mladší kategorii

 

 

Okresní soutěž

18.12.           Okresní kolo "Hledá se mladý chemik" v Olomouci                                                3.místo ( M. Svoboda 9.A ) ; 6. míto ( D.Špička 9.A) , chlapci postupují do krajského kola     
 8.2. Olympiáda z českého jazyka A. Bartoňková  - 4. místo
10.2. Konverzační soutěž v anglickém jazyce A. Bartoňková -  6. místo
11.2. Zeměpisná olympiáda  J. Červinka 14.místo, K. Krumpholcová 17. místo
2.3.-3.3. Okresní kolo recitační soutěže D. Jonášová - ocenění poroty
4.3. Okresní kolo chemické olympiády M. Svoboda 6. místo
29.4. MC Donald ,,S" 4.-5.r., 4. místo
13.5. Zlatý list výběr žáků 5.-9. r., mladší kategorie 1.místo, postup do krajského kola
25.5. Pythagoriáda  účast

 

 

Okrsková úroveň

1.10 .        Coca - cola cup  fotbalový turbaj chlapci II. stupeň  -Dlouhá Loučka                                 3. místo                 
14.10.  Přírodovědný klokan  8.-9.r.  účast
27.10.  Medlovský cros  6.-9.r.

 dívky mladší 2. místo D. Jonášová

dívky starší  5. místo K. Stejskalová

11.11.  Co víš o EU ?  Knihovna Uničov ( 5.A )  účast
13.11. Carusošou , MKZ ( 4.A, 9.A)  Za naší školu byly do finále vybrány Natálie Mánková (4. roč.), která se umístila na krásném 3. místě, Jarmila Vymazalová (9. roč.) a Karolína Vaňková (9. roč.), která taktéž získala 3. místo.
27.11. Školní kolo dějepisné olympiády 8.-9.r.

7 účastníků splnilo postup do okresního kola

nejlepší výsledek měla Kristýna Dohnalová

 27.11.  Astronomická soutěž DDM Uničov  1. ( K. Juchymivová, Z. Svoboda, O. Koryťák) - 3. místo v mladší kategorii
2.12. Soutěž v psaní na PS ( Mikulášská  soutěž )                                                     

1. místo ve skupině ( G. Húževková)

3. místo ve skupině ( J. Růžičková)
4.12. Výtvarná soutěž " Moje kino" MKZ, Uničov účast, výstava v prostorách uničovského kina Družba
9.12. Vybíjená chlapci I. stupeň 2. místo
10.12. Vybíjená děvčata II. stupeň 3. místo
10.12. Vybíjená chlapci II. stupeň 4. místo
11.12. Olympiáda v JČ ( školní kolo) postup do okresního kola A. Bartoňková
14.12. Recitační soutěž - Gymnázium Uničov 2. místo J. Vymazalová
 28.1. Školní kolo zeměpisné olympiády  postupují K. Krumpholcová 7.A , J. Červinka 9.A
28.1. Školní kolo konverzační soutěže v AJ  postupují Anna Bartoňková z 9.A
9.2. Školní kolo chemické olympiády postupují M. Svoboda z 9.A
18.3. Matematický klokan 6.-9. třída  
30.3. Pythagoriáda  6.-7.r. Vojáčková, Kuxová
15.4. Astronomická soutěž II. kolo, DDM Uničov  účast a postup do třetího kola v Petrovicích
18.5. Atletický víceboj  účast
8.6. Carusošou, DDM Uničov