Celostátní úroveň

duben 2014             Read Me 2014  7.místo ( Michaela Havlíčková )        
červen 2014  Svět očima dětí  3 x 2. místo ( D. Mráz, N. Růžičková,I. Boráková), 3.místo ( N. Fréharová)
červen 2014 Slavíci ve školní lavici  finále v říjnu 2014 v Brně
červen 2014 Šťasné stáří očima dětí vyhodnocení v říjnu 2014 v Praze

Krajská úroveň

4.4.       Krajské kolo recitační soutěže                                           účast                                  
11.4. Krajská postupová přehlídka DPS Rosička I 1.místo,Rosička II.  2.místo
24.6. Šachový turnaj Olomouc  účast

 

Regionální úroveň

  5.12.       Soutěž v psaní na PC ( Mikulášské psaní  )                       účast                       
11. 2.  Olympiáda v ČJ Olomouc  účast
  6. 3.  Recitační soutěž Olomouc 1.st.  čestné uznání  ( Daniel Mráz - 4.B)     
  7. 3.  Recitační soutěž Olomouc 2.st.  postup do krajského kola ( Jarmila Vymazalová 7.A)
  9. 4. Olympiáda v M Olomouc  účast

 

Okrsková úroveň

24.10.       Medlov cross                                                             účast                           
19.11.  Vybíjená 6.-7.r. ( dívky a chlapci) účast
20.11.  Vybíjená  4.-5. r.( dívky a chlapci) 1.místo(dívky), 2.místo ( chlapci)
22.11.  Carusošou 2.místo
29.11.  Astronomická soutěž 2.místo
 1.4.   Vybíjená 6.-7.r. 3.místo
 9.4.   Vybíjená 4.-5.r. 2.místo
11.4.  Astronomická soutěž - II.kolo 2.místo; 3.místo
23.4. MC Donald cup 1.místo - postup do okrs.kola
23.4. OVOV - Olomouc  8.místo
25.4.  Zlatý list  účast
13.5. Dopravní soutěž  4. a 7. místo
14.5. Okresní kolo Pythagoriády  úspěšní řešitelé, řešitelé
14.5. Víceboj  7. místo
15.5. Okresní kolo MC Donald Cup  4. místo
     
     
     

Školní úroveň

11.12.      Olympiáda v ČJ  8.-9.r.                                                             
16.12. Dějepisná olympiáda 8.-9.r.
26.2. Recitační soutěž
21.3. Matematický klokan 2.-9.r.
20.3. "Svět očima dětí - soutěž Ministerstva vnitra ( výtvarná, literární, digitální )   1.-9. r.              
26.3. Pythagoriáda 5.-8.r.
7.4. Technická soutěž - soutěž UPOL - 1.kolo - zhotovení  hlavolamu z libovolného materiálu
14.4.-7.5. Soutěž ve sběru papíru ( po-pá 7.30 - 8.00; út a čt 14.00 - 16.30)