Besedy a přednášky

 21.9.    Recyklace hrou ( přednáška v rámci Recyklohraní )                                            1.-9. ročník
 27.9. Den se záchranáři - areál požární stanice Uničov   1.-4. ročník
 14.10.  Výlov rybníka Šumvald   4.-8. ročník
19.10. Knihovna- Knihtisk ( Roman Prokeš )   8.-9. ročník
3.11. Pohodáři - Borneo a Papua   5.-9. ročník
11.11. Den válečných veteránů - Šatlava Uničov 2.A, 2.B, 3.A
23.11. Knihovna - komiks 5.A
28.11. Beseda o obezitě ( zdarma) 5.-7. ročník
28.11. Beseda o energii ( zdarma) 8.-9. ročník
14.12. Přednáška o internetové bezpečnosti 4.-7. ročník
21.12. Úřad práce Olomouc 9.A
5.1. SEV "Studánka", program 5.A - " Mají ptáci v zimě hlkad ?" 5.A
19.1. Beseda o drogách, Mgr. Reindl, Středisko výchovné péče Tršecí 6.-9. r.
27.1. Beseda " Bezpečí závislosti na internetu" 6.-9.r.
1.2. Den zručnosti SPŠ Uničov 9.r.
8.3. Přednáška - "Internetová bezpečnost "  ( Vzdělávání 21) 4.-9. r.
5.4. Beseda - 1. pomoc 6.r; 8.-9.r.
19.4. Beseda s hasiči 6.A
10.5. Preventivní program o nebezpečí nákazy virem HIV 8.A
25.5. ZUŠ Uničov- program pro druhé ročníky, divadlo 2.A-2.B
23.6.  Návštěva hasičů ,Uničov 6.A
26.6.  Návštěva hasičů ,Uničov 2.A, 2.B

 

 Exkurze

 9.11.   Podnik IR  Uničov( Ingresoll - Rand Service )                                                              3.A              
 9.11. Podnik Miele Uničov 7.A +7.B
24.11. Podnik Honeywell Hlubočky 9.A
9.12. Podnik Miele Uničov 9.A
26.6. Exkurze Dlouhé Stráně 7.-9.r.
27.6. Exkurze Miele 8.A

Další akce

 6.10. Dopravní hřiště                                                                         2.B              
12.10. Dopravní hřiště 2.A
13.10. Dopravní hřiště 2.B
2.11. Projektový den Halloween 1. stupeň 1.-4. ročník
2.11. Soutěž o Halloweenskou dýni družina
24.11. Scholaris Olomouc ( burza středních škol) 9.A
5.12. Mikuláš ve škole 1.-9. ročník
7.12. Den otevřených dveří - Budu prvňáčkem ) 8:00 - 18:00  
22.12. Vánoční besídky, vánoční trhy Olomouc  
30.1.- 2.2. Lyžařské zájezdy 6.-9. r.
15.3. Keramická dílna 7.A, 7.B
21.2.- 23.2. Návštěva školek I. stupeň, družina

13.3.

Projektový den -"Tvoříme společně" 1.A, 1.B, 5.A Mojdlová, Kuxová, Mrázová

7.4.

Zápis do 1. třídy -"S Machem a Šebestovou na cestách"  

17.5.

Jednodenní výlet do Vídně 7.r. a 9.r.  L. Vojtková, K. Kuncová

22.5.-25.5.

Erasmus Itálie - výměnný pobyt žáků  

květen

ČŠI - Testování žáků 5.A - Aj, Čj, Člověk a jeho svět  

31.5. - 1.6.

Školní výlet Praha 9.A

31.5.- 1.6.

Školní výler Ramzová 8.A

1.6.

Školní v ýlet Kopeček ZOO 1.A, 1.B

7.6.

školní výlet Mostkov 6.A

14.6.

školní výlet ZOO Lešná 2.A- 2.B

16.6.

Soutěž rodinných týmů Družina

16.6.

Svátek slabikáře 1.A-1.B

19.6.-23.6.

Škola v přírodě 3.-5.r.

27.6.

Výlet - vesnické muzeum Střelice 4.A

27.6.

Sportovní den 1.-2.r.

28.6.

Sportovní den 6.-9.r.

28.6.

Projekt "Kamionautomat" - dopravní prevenze I. stupeň

29.6.

Sportovní den 3.-5.r.

30.6.

Závěrečné rozloučení s žáky 9.A a 5.A