« zpět
13.10.2015 / 18:03

V sobotu ráno jsme vyrazili autobusem na hrad Sovinec. Byla pěkná zima, ale to nám vůbec nevadilo. Hned, jak jsme přijeli, nás čekalo pěkné překvapení. Na festivalu byl připravený pestrý program a z čeho jsme měli největší radost byla slečna herečka, která vystupuje v pořadu Draci v hrnci Míša Doubravová:-) Dokonce jsme se s ní mohli i vyfotit.

Vystoupení jsme začali o půl desáté a myslím, že se nám povedlo. Paní klavíristka a pan kytarista nás krásně doprovodili. A při vystoupení nechyběla ani ovečka Shaun:-)

Než jsme odjeli domů, mohli jsme si projít celý areál hradu a pohrát si s panem žonglérem, který nám připravil úsměvné chvilky.

Tak ještě nakoupit pár drobnůstek a rychle domů, protože svítí krásně sluníčko, ať si stihneme ještě užít pár teplých dnů.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15