Uničov je naše město

 

Že je Uničov naše město, to je fakt. Ale co o něm skutečně víme? To byla otázka, která nás vedla k tomu, abychom v pátek 20. května zorganizovali soutěžní odpoledne.

52 rodinných týmů si na sedmi stanovištích umístěných v historické části města zopakovalo něco málo z historie a současnosti našeho krásného města a zároveň si protáhlo tělo příjemnou procházkou. Po absolvování všech kontrol bylo pro účastníky připraveno občerstvení nejen „z udírny“. Pro děti byl největší odměnou skákací hrad a maxi trampolína. Doba, kdy soutěžící oddychovali, byla také příležitostí pro náš kroužek diskotanců předvést svoje taneční umění.

Atmosféra byla velmi příjemná. Zásluhu na ní měly zvídavé rodinné týmy, připravení organizátoři a v neposlední řadě také sponzoři, kteří na akci věnovali částku 10 500 Kč.

Touto cestou děkujeme všem sponzorům : VHH THERMONT s.r.o., ASISTENČNÍ ODTAHOVÁ SLUŽBA NON STOP, STAVEBNÍ PRÁCE – ADOLF FRÉHAR, PODLAHÁŘSTVÍ – KAMIL ONDRA, HSH STAV s.r.o., MBV – TOPENÍ – PLY – VODA a AUTOŠKOLA Ing. PAVEL HOLOUBEK.

 

Jiřina Ďuricová, vedoucí vychovatelka, družina ZŠ Haškova