23.11.2017 / 21:42

Soutěž rodinných týmů

„Čas a hry našich babiček a dědečků“

Akce se uskutečnila 16. června 2017. Zahájení se zhostil kroužek aerobiku taneční skladbou „ Piráti“.

I přes částečnou nepřízeň počasí se akce zúčastnilo 52 rodinných týmů v celkovém počtu 179 osob + 30 organizátorů.

Soutěžní trasu tvořilo 9 stanovišť počínaje Medelskou bránou a zahradou, přes radnici, Muzeum vězeňství, Vodní branku, konče třemi stanovišti na naší škole.

Děti v doprovodu svých rodičů zdolaly obtížné schody na radniční věž, poznávaly stromy , keře a byliny, střílely prakem, chodily na chůdách, foukaly obrovské bubliny, vyráběly velký větrník.

V Šatlavě si všichni zahráli na četníky, daktyloskopy, ale také na vězně. Vymezená trasa se dala zvládnout za 1,5-2,5 hodiny.

Kolem sedmé večerní, to se již počasí umoudřilo, přichystali hasiči pro děti „ pěnovou koupel“ s následnou sprchou. To teprve byla neskutečná zábava!!

V průběhu celého odpoledne bylo pro všechny účastníky soutěže připravené občerstvení z udírny, včetně dobrého kafe a nápojů. Pro děti byla na zahradě nainstalována velká nafukovací skluzavka.

Akce, která je na naší škole již tradicí, se opět vydařila.

Zásluhu na to měl jak organizační tým tak sponzoři z řad rodičů našich dětí, kterým touto cestou ještě jednou děkujeme.

Ďuricová Jiřina, vedoucí družiny ZŠ Haškova

Sponzoři :   ing. Vorel