« zpět
18.06.2015 / 18:45

V pátek 12. června 2015 proběhl již sedmý ročník soutěže rodinných týmů. Již název „Umíme si hrát“ napovídá, jakou bude mít letošní soutěž náplň. V areálu ZŠ Haškova a pod Vodní brankou bylo připraveno 12 stanovišť. Děti společně s rodiči plnily dovednostní a sportovní úkoly, vyráběly vitrážové motýlky do okna, pracovaly s pedigem a na stanovišti hasičů a první pomoci plnily záchranářské úkoly. Oblíbeným stanovištěm bylo tvoření mega bublin. Když všem vyhládlo, na zahradě školy bylo pro všechny účastníky připraveno občerstvení z udírny, nápoje, káva. Pro děti byl k dispozici až do 19 hodin skákací hrad se skluzavkou. V 19 hodin (spíš o 15 minut dříve kvůli blížící se bouřce) vypukla pod Vodní brankou poslední, ale dětmi nejvíc očekávaná zábava – „pěna“. Všichni se ochladili a dostatečně vyřádili a po vodní sprše odcházeli (snad) spokojeně domů. 

Motýl z pedigu Kočičí hřbet Vitrážový motýl Mlsná tyč Skládání slov Laserové zabezpečení Bubliny Laserové zabezpečení Bubliny Bubliny Hasiči Bylinné nápoje Tajemná bedýnka Tajemná bedýnka Skákací hrad Skákací hrad Pěna