Škola na dlani
prostor pro rychlou a efektivní komunikaci rodičů se školou a naopak.

Z tohoto odkazu  můžete po obdržení přihlašovacího jména a hesla informovat školu o nemoci svého dítěte, komunikovat a jednotlivými učiteli, vyžádat si úkoly v průběhu nemoci či uvolnění ze školy, zasílat žádosti (viz sekce Dokumenty a formuláře) a dělat řadu dalších činností, které Vás ve vztahu ke škole napadnou.
Každoročně Vám zašleme lístek s uživatelským jménem a heslem. Ti, kteří jsou zaregistrováni nemusí dělat nic a lístek mohou vyhodit. Jejich registrace trvá po celou dobu školní docházky.
pokud zaregistrováni nejste, můžete tak učinit kdykoliv pomocí uživatelského jména a hesla. Pokud změníte e-mail nebo jste zapomněli heslo, můžete se přeregistrovat nebo si nechat zaslat nové přímo z portálu www.skolanadlani.cz
Zde také můžete kontaktovat podporu a získat odpovědi na Vaše dotazy. Není třeba tak činit přes školu. Odborníci z portálu Vám rádi odpoví přímo na Váš e-mail.

Zadaný e-mail se naší škole nezobrazuje. Je možné vytvořit i několik e-mailů, na které se zprávy ze školy budou zasílat.
Aplikace funguje oboustranně, takže i my budeme využívat seznamy tříd a jména žáků ke komunikaci s rodiči.

Komunikace vedená přes tento zabezpečený portál je školou považována za důvěryhodný zdroj pro komunikaci s rodiči (omluvy, dotazy, žádosti). Proto nedávejte heslo svým dětem nebo známým.

Vstup do "Školy na dlani"

Stáhněte si manuál pro rodiče

I díky Vám se naše škola rozvíjí. I díky nám Vaše děti rostou.

Svatopluk Vlk, ředitel školy