18.04.2018 / 13:02

Vážení rodiče, přátelé naší školy

V prostorách bývalé družiny nyní vznikla nová netradiční učebna, ve které nejsou žádné lavice, židle ani jiný nábytek. Tato učebna bude sloužit pro hodiny čtení, jazyků, komunikačních aktivit a podobně. Naším cílem je tuto třídu vybavit větším množstvím polštářů, na kterých budou moci žáci sedět a povídat si pohodlně a jinak než v klasickém třídním uspořádání.

Proto jsme se rozhodli vyhlásit

„Sbírku polštářů“

a rádi bychom Vás touto cestou oslovili a poprosili, pokud máte doma nějaký polštář, který už u Vás nemá své uplatnění, nebo pokud byste chtěli přispět zakoupením polštáře nového,  abyste jej do sbírky darovali.

Podmínkou je, aby výplň polštáře byla pratelná, tedy aby byl vyplněn molitanovou drtí, nebo dutým vláknem. Vzhled (potah) polštáře není podstatný, protože na ně budou ušity jednotné potahy.

V případě, že Vás tato akce zaujala, a rádi byste přispěli, můžete bud přímo Vy, nebo Váš syn či dcera donést polštář

p.učitelce Pávkové do sborovny 1. stupně, nebo předat

třídní vyučující Vašeho dítěte.

Děkujeme Všem dárcům! Žáci tuto možnost pro netradiční  a neformální výuku jistě ocení.