Okrskové soutěže

11.10.  Přírodovědný klokan                                             účast    
25.10.  Školní kolo - Mladý chemik  9.A
15.11. Dějepisná olympiáda 8.-9. ročník postup do okresního kola    
16.11. Carusošou aneb talent roku, MKZ Uničov 1. místo
24.11. Astronomická soutěž 6.-9. ročník  3.místo ( 5.A - O. Gucká, T. Fiala, T. Dohnalová )
30.11. Olympiáda z ČJ 8.-9. ročník  výběr žáků
6.12. Soutěž v psaní všemi deseti - SPŠ Uničov 1. místo ( Felix Kovář), 2.m. ( M. Hwozdecký), 3.m. (M. Vranič )
1.2. Praktická část školního kolaChemické olympiády  postup do okresu ( Krumpholcová K. - 9.A)
8.2. Teoretická část školního kola Chemické olympiády  postup do okresu ( Krumpholcová K. - 9.A)
15.3. Vybíjená 4.-5.r. 2.+3.místo
22.3. Vybíjená 6.-7.r.  2. a 3.místo
5.4.  Pythagoriáda 5.-9.r. postup do okresu Štěpánek, Kobylka, Suchomel, Malík - 5.A
27.4. Mc Donald Cup 2.-4. r.  
30.4. olympijský víceboj 1.-2.r.  
9.5. Mc Cup - výběr 4.-5.r.  
10.5. Dopravní soutěž 6.-9.r. 3. místo
16.5. Atletický víceboj 6.-9.r. účast
18.5. Atletický víceboj 3.-5.r. účast
25.5. Astronomická soutěž DDM Uničov 5.-9.r. 2.místo mladší žáci

 

Okresní soutěže

7.11.   Futsal - Šumperk                                               8.-9.r. chlapci, účast
9.11. Futsal - Postřelmov 6.-7.r. chlapci, účast
20.3. Technická soutěž -zhotovení " MASKY" 8.r.
17.1. Okresní kolo Dějepisné olympiády O. Zajíček, D. Fiala - 9.A
29.1. Olympiáda z Čj    K. Juchymivová 8.A- 10. místo
2.3. Okresní kolo Chemické olympiády K. Krumpholcová - úspěšný řešitel
23.4. Okresní kolo Biologické olympiády  D. Mráz 8.A- úspěšný řešitel
27.4.  OVOV - Olomouc - výběr žáků

 D. Jonášová - 2.místo - postup do krajského kola

 D. Mráz - 3. místo

4.5. Zlatý list 6.-9.r.

1.místo mladší žáci, 2.místo starší žáci

29.5. Okresní kolo Pythagoriády 5.r.

řešitelé

 Krajské soutěže

19.12. Mladý chemik

9.A- Krumpholcová - 10.místo,F.Kovář - 14. místo - oba postup do

praktické části, Svobodová 31. místo

30.1. Mladý chemik, Olomouc- praktické kolo

Krumpholcová 7.místo. Kovář 11. místo

21.3. Krajské kolo Chemické olympiády K. Krumpholcová - řešitel
5. 4.    Puškinův památník                                             Š. Hlaváč - 1. místo ( postup do celostátního kola ), M. Kejvalová - 2.místo 
 18.5.  Zlatý list  účast
1.6.  OVOV - Hranice D. Jonášová 4. místo
6.6. Finále Technické soutěže UPOL - Olomouc K. Demel  - 4. místo, M. Vojtek - 10. místo

Celostátní soutěže

 6.6.      Puškinův památník - Praha                                                                      Štěpán Hlaváč 8.B - mimořádná cena