Besedy a přednášky

  27.9.          DDM Uničov -Hrajeme si každý den, bez úrazu s úsměvem   1.A, 1.B
 24.10.  Knihovna                                                                         1.A, 1.B, 4.A         
 10.11.  Výstava prostorového vidění s projekcí 3D kina   1. stupeň
 24.11.  Knihovna   2.A
  22.12.  Úřad práce Olomouc   9.A
  22.12. Pevnost poznání Olomouc - výukový program   9.A
16.2. Projektový den " Vitamínový den" - projekt Ovoce do škol 1. stupeň
28.3. Pevnost poznání Olomouc 8A+8.B- výukový program ( Bi, F)- projekt MAP Uničov 8. ročník
6.4. Poznávej vědu - F-Ch pokusy - zdarma v rámci projektu MAP Uničov 6.-9.r.
9.4. Beseda s policií - Lidská práva a svobody 8.A, 8.B
10.4.  Beseda s policií - Trestní odpovědnost mladistvých 9.A
17.4. Beseda s hasiči 2.A, 6.A
9.5. Beseda první pomoci 6.A, 8.-9.r.
27.6. Navštěva u hasičů 6.A

 

 

 

Exkurze

 18.10.     Exkurze do dílen SPŠ a SOU Uničov                             8.A, 8.B
 24.10.   Exkurze Miele  3.A, 3.B
23.11.   Exkurze do firmy Honeywell Hlubočky 9.A
7.2. Den zručnosti SOU Uničov 8.-9.r.
30.4. Exkurze - Litovelské Pomoraví 7.A
30.4. Doubravský Dvůr 6.A, 8.-9.r.
17.5. Vlastivědné muzeum Olomouc ( v rámci projektu MAP) 5.A, 6.A

 

 

Další akce

  11.9.  Focení prvňáčků 1.A+1.B
  13.10.         Výlov Šumvald                                                      5.-9.r   
   25.10.  Helloween - Projektový den  I. stupeň
  25.10.  Divadlo Olomouc  6.A
  3.11.  Moravské divadlo Olomouc 8.A, 8.B
  14.11.  Testovaní ČŠI - čtenářská gramotnost 9.A
20.11.-24.11.  Erasmus - Polsko výběr žáků
23.11. Scholaris Olomouc ( burza SŠ ) 9.A
5.12. Mikuláš ve škole 9.A
21.12. Jazyková škola Uničov ( vánoční hodina) - NJ, AJ  7.A, 8.A
22.12. Vánoční trhy Olomouc 6.-9.r.
19.1. Školní ples  
5.-9.2. Lyžařský výcvik - Hamříkova stáj 6.-9.r.
27.2. Den otevřených dveří  
27.2. Budu prvňáčkem - 1.stupeň  
12.-15.3. Návštěva školek  
 18.4.  Návštěva knihovny  3.A
7.5 - 10.5. Erasmus + - Sicílie výběr
10.-11.5. Divadlo Praha - výlet 9.A
1.6. Den dětí - výlet školní družiny, Čertoviny Hlinsko děti z družiny
4.-8.6. Škola v přírodě- Račí údolí 3.-5.r.
4.- 5.6. Výlet - Bozeňov 8.A
5.6. Výlet - Bouzov 1.-2.r.
11.6. Výlet- Olomouc 7.A
12.-13.6. Výlet - Bozeňov 8.B
14.6. Výlet - Brno 6.A, 5.A
26.6. Sportovní den- vybíjená, kopaná 7.-9.r.
27.6. Sportovní den - vybíjená, kopaná 1.-3.r.
28.6. Sportovní den - vybíjená, kopaná 4.-5.r.